معرفی شرکت

/معرفی شرکت
معرفی شرکت2019-02-08T13:37:21+04:30

شرکت ردسا (سهامی خاص)

شرکت “رایحه دشت سبز ایرانیان” (ردسا) در سال ۱۳۹۲ در تهران تاسیس گردید. هدف اصلی این شرکت اعتلای جایگاه کشاورزی کشور و کمک به کشاورزان این مرز و بوم از طریق ارایه خدمات فنی و مشاوره ای و تامین نهاده های مورد نیاز کشاورزان است. ما با تکیه بر دانش و تخصص همکاران و کارشناسان فنی که در مناطق مختلف کشور مستقر می باشند در رفع مشکلات کشاورزان و همچنین نیل کشاورزی کشور به توسعه و تولید محصولات سالم اقدام می نمائیم. در حال حاضر نمایندگی انحصاری شرکت “کمیکال تیرا” اسپانیا در ایران هستیم و کلیه محصولات باستثنای بذر و سموم کشاورزی از این شرکت تامین می گردند. محصولات این شرکت در ۶ گروه اصلی ذیل دسته بندی می شوند:

این گروه از محصولات دارای ترکیبات متفاوتی از عناصر تغذیه ای هستند که در آنها از ترکیب یک یا چند عنصر در کنار یکدیگر استفاده شده است. برای جذب و انتقال بهتر در درون گیاه عوامل دیگری مانند اسیدهای آمینه، ویتامین ها، آنزیم و سایر محرک های رشدی به محصول اضافه شده که قابلیت استفاده به صورت محلول پاشی و همچنین استفاده مستقیم در سیستم آبیاری را افزایش می دهد.

این گروه از محصولات علاوه بر خواص تغذیه ای دارای اثرات کنترل و پیشگیری از بیماری های گیاهی هستند. مقاومت درونی گیاه به بیماری های قارچی بخصوص قارچ های خانواده “اوومایست” را افزایش می دهند. بهترین زمان استفاده از این گروه محصولات قبل از ابتلا به بیماری ها می باشد.  برای هدایت کردن این مواد به سمت بافتهای آلوده گیاهی از برخی نشان گرهای طبیعی در این محصولات استفاده شده است.

گروهی از کودهای تغذیه ای با خواص محرک رشد و اثرات فعال کنندگی بر روی برخی از خواص مرفوفیزیولوژیکی گیاه هستند. در این گروه از محصولات از تلفیق عناصر تغذیه ای در کنار برخی از محرک های رشدی مانند آنزیم ها، ویتامین، اسید آمینه و قندها استفاده شده است. محرک های رشدی بطور کلی رشد و متابولیسم گیاهی را افزایش می دهند و بر روی خصوصیات خاصی مانند فعال کردن رشد ریشه، جلوگیری از ریزش گل و میوه، درشت کردن اندازه میوه ها و همچنین بهبود خواص کیفی میوه موثر هستند. در نتیجه استفاده از آنها عملکرد و کیفیت میوه افزایش خواهد یافت.

اصلاح کننده های خاک شامل گروهی از محصولات هستند که عمدتا برای بهبود مشکلات شیمیایی و فیزیکی خاک مانند اسیدیته، تهویه، شوری، فعال کردن میکروارگانیسم های خاک و … توصیه می شوند. در نتیجه استفاده از آنها سرعت بازچرخ عناصر در خاک افزایش بیشتر شده و عناصر غذایی در دسترس ریشه ها قرار می گیرند. این گروه از محصولات شامل دو گروه اساسی هستند: ۱- ترکیبات استخراج شده از معادن لیوناردیت که شامل ترکیبات با پایه هیومیک اسید هستند و دارای هیومیک اسید، فولویک اسید و پتاسیم هستند. ۲- سایر ترکیبات آلی که برای اصلاح شوری و اسیدیته خاک توصیه می شوند.

دارای عوامل زنده قارچ و باکتری های فعال هستند که در طی دوره رشدی گیاه برای کنترل بیماری های قارچی خاکزاد استفاده می شوند. باکتری های فعال اطراف ریشه ها را کلونیزه کرده و اجازه نفوذ قارچ های بیماری زای به درون ریشه ها را نخواهند داد. سایر ترکیبات و عناصر درون این ترکیبات به تغذیه و همچنین افزایش مقاومت گیاه به بیماری کمک خواهند کرد.

این گروه محصولات حاوی عناصر تغذیه ای به صورت جداگانه و تلفیقی هستند. عمده این کودها دارای عناصر پر مصرف (ازت، فسفر و پتاسیم) و کم مصرف مانند آهن، منگنز، روی، مس، مولیبدن و … هستند که در بسته بندی های ۱۰-۲۵ و ۱۰۰۰ کیلوگرم قابل ارایه می باشند. برای سهولت در جذب و انتقال درون گیاه عناصر فلزی به صورت کلات کاملا پایدارهستند. در کودهای تلفیقی از اسیدهای آمینه و هیومیک اسید نیز استفاده شده تا علاوه تحریک و فعال کردن رشد گیاه راندمان جذب عناصر غذایی را بهبود بخشند.

مسعود مختاری
مسعود مختاریمدیر عامل

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:۰۹۱۳۲۰۸۱۳۶۳

آدرس ایمیل:

رئیس هیئت مدیره

تحصیلات:

شماره تماس:

آدرس ایمیل:

مسعود خطیبی نزاد
مسعود خطیبی نزادکارشناس فنی و فروش استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی

تحصیلات: لیسانس

شماره تماس:۰۹۱۵۵۲۹۴۹۴۷

آدرس ایمیل:

بهنام طاهری
بهنام طاهریکارشناس فنی و فروش استان مرکزی و سمنان

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۱۹۸۵۷۳

آدرس ایمیل:

حسین نظری
حسین نظریکارشناس فنی و فروش استان خوزستان

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:۰۹۱۶۶۴۶۳۳۱۵

آدرس ایمیل:

مجید خوش بزم
مجید خوش بزمکارشناس فنی و فروش استان های مازندران و گلستان

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:۰۹۱۱۴۴۰۸۳۸۱

آدرس ایمیل:

مسعود رضائی
مسعود رضائیکارشناس فنی و فروش استان های تهران، البرز، قزوین و زنجان

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:۰۹۱۲۹۳۴۷۵۱۳

آدرس ایمیل:

وحید کریمی
وحید کریمیکارشناس فنی و فروش استان آذربایجان غربی

تحصیلات: لیسانس

شماره تماس:۰۹۱۴۱۸۵۹۹۷۰

آدرس ایمیل:

اسماعیل سپیدکار
اسماعیل سپیدکارکارشناس فنی و فروش استان های فارس و هرمزگان

تحصیلات: لیسانس

شماره تماس:۰۹۱۷۳۹۲۵۲۱۶

آدرس ایمیل:

مجید سلیمانی پوری
مجید سلیمانی پوریکارشناس فنی و فروش استان های همدان، کرمانشاه و کردستان

تحصیلات: لیسانس

شماره تماس:۰۹۱۸۳۱۳۶۸۰۸

آدرس ایمیل:

مهدی ابراهیمی
مهدی ابراهیمیکارشناس فنی و فروش استان های چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویر احمد

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:۰۹۱۳۳۸۵۶۳۸۳

آدرس ایمیل:

سجاد رایگان
سجاد رایگانکارشناس فنی و فروش شرق استان فارس و هرمزگان

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:۰۹۱۷۳۹۲۹۸۹۴

آدرس ایمیل: