شرکت ردسا (سهامی خاص)

شرکت “رایحه دشت سبز ایرانیان” (ردسا) در سال 1392 در تهران تاسیس گردید. هدف اصلی این شرکت اعتلای جایگاه کشاورزی کشور و کمک به کشاورزان این مرز و بوم از طریق ارایه خدمات فنی و مشاوره ای و تامین نهاده های مورد نیاز کشاورزان است. ما با تکیه بر دانش و تخصص همکاران و کارشناسان فنی که در مناطق مختلف کشور مستقر می باشند در رفع مشکلات کشاورزان و همچنین نیل کشاورزی کشور به توسعه و تولید محصولات سالم اقدام می نمائیم. در حال حاضر نمایندگی انحصاری شرکت “کمیکال تیرا” اسپانیا در ایران هستیم و کلیه محصولات باستثنای بذر و سموم کشاورزی از این شرکت تامین می گردند. محصولات این شرکت در 6 گروه اصلی ذیل دسته بندی می شوند:

این گروه از محصولات دارای ترکیبات متفاوتی از عناصر تغذیه ای هستند که در آنها از ترکیب یک یا چند عنصر در کنار یکدیگر استفاده شده است. برای جذب و انتقال بهتر در درون گیاه عوامل دیگری مانند اسیدهای آمینه، ویتامین ها، آنزیم و سایر محرک های رشدی به محصول اضافه شده که قابلیت استفاده به صورت محلول پاشی و همچنین استفاده مستقیم در سیستم آبیاری را افزایش می دهد.

این گروه از محصولات علاوه بر خواص تغذیه ای دارای اثرات کنترل و پیشگیری از بیماری های گیاهی هستند. مقاومت درونی گیاه به بیماری های قارچی بخصوص قارچ های خانواده “اوومایست” را افزایش می دهند. بهترین زمان استفاده از این گروه محصولات قبل از ابتلا به بیماری ها می باشد.  برای هدایت کردن این مواد به سمت بافتهای آلوده گیاهی از برخی نشان گرهای طبیعی در این محصولات استفاده شده است.

گروهی از کودهای تغذیه ای با خواص محرک رشد و اثرات فعال کنندگی بر روی برخی از خواص مرفوفیزیولوژیکی گیاه هستند. در این گروه از محصولات از تلفیق عناصر تغذیه ای در کنار برخی از محرک های رشدی مانند آنزیم ها، ویتامین، اسید آمینه و قندها استفاده شده است. محرک های رشدی بطور کلی رشد و متابولیسم گیاهی را افزایش می دهند و بر روی خصوصیات خاصی مانند فعال کردن رشد ریشه، جلوگیری از ریزش گل و میوه، درشت کردن اندازه میوه ها و همچنین بهبود خواص کیفی میوه موثر هستند. در نتیجه استفاده از آنها عملکرد و کیفیت میوه افزایش خواهد یافت.

اصلاح کننده های خاک شامل گروهی از محصولات هستند که عمدتا برای بهبود مشکلات شیمیایی و فیزیکی خاک مانند اسیدیته، تهویه، شوری، فعال کردن میکروارگانیسم های خاک و … توصیه می شوند. در نتیجه استفاده از آنها سرعت بازچرخ عناصر در خاک افزایش بیشتر شده و عناصر غذایی در دسترس ریشه ها قرار می گیرند. این گروه از محصولات شامل دو گروه اساسی هستند: 1- ترکیبات استخراج شده از معادن لیوناردیت که شامل ترکیبات با پایه هیومیک اسید هستند و دارای هیومیک اسید، فولویک اسید و پتاسیم هستند. 2- سایر ترکیبات آلی که برای اصلاح شوری و اسیدیته خاک توصیه می شوند.

دارای عوامل زنده قارچ و باکتری های فعال هستند که در طی دوره رشدی گیاه برای کنترل بیماری های قارچی خاکزاد استفاده می شوند. باکتری های فعال اطراف ریشه ها را کلونیزه کرده و اجازه نفوذ قارچ های بیماری زای به درون ریشه ها را نخواهند داد. سایر ترکیبات و عناصر درون این ترکیبات به تغذیه و همچنین افزایش مقاومت گیاه به بیماری کمک خواهند کرد.

این گروه محصولات حاوی عناصر تغذیه ای به صورت جداگانه و تلفیقی هستند. عمده این کودها دارای عناصر پر مصرف (ازت، فسفر و پتاسیم) و کم مصرف مانند آهن، منگنز، روی، مس، مولیبدن و … هستند که در بسته بندی های 10-25 و 1000 کیلوگرم قابل ارایه می باشند. برای سهولت در جذب و انتقال درون گیاه عناصر فلزی به صورت کلات کاملا پایدارهستند. در کودهای تلفیقی از اسیدهای آمینه و هیومیک اسید نیز استفاده شده تا علاوه تحریک و فعال کردن رشد گیاه راندمان جذب عناصر غذایی را بهبود بخشند.

مسعود مختاری
مسعود مختاریمدیر عامل

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:09132081363

آدرس ایمیل:

حمزه جلمبادانی
حمزه جلمبادانیمدیر مارکتینگ

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:09129587663

آدرس ایمیل:

مانیا افسر
مانیا افسرمدیر فروش

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:09120818652

آدرس ایمیل:

محمد عبدالحی
محمد عبدالحیمدیر فنی

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:09127205654

آدرس ایمیل:

مسعود خطیبی نژاد
مسعود خطیبی نژادمدیر پروژه

تحصیلات: لیسانس

شماره تماس:09155294947

آدرس ایمیل:

بهنام طاهری
بهنام طاهریمدیر دفتر گلخانه

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس: 09120198573

آدرس ایمیل:

حسین نظری
حسین نظریکارشناس فنی و فروش استان خوزستان

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:09166463315

آدرس ایمیل:

کاظم میرزرگر
کاظم میرزرگرکارشناس فنی و فروش استان های مازندران و گلستان

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:09115625900

آدرس ایمیل:

مرتضی ترابی
مرتضی ترابیکارشناس فنی و فروش استان های تهران و البرز

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:09120818653

آدرس ایمیل:

حسین نظری
حسین نظریکارشناس فنی و فروش استان های آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل

تحصیلات: لیسانس

شماره تماس:09144229974

آدرس ایمیل:

علیرضا بیکی
علیرضا بیکیکارشناس فنی و فروش استان یزد

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:09138577924

آدرس ایمیل:

علیرضا پرتو
علیرضا پرتوکارشناس فنی و فروش استان های کرمان و هرمزگان

تحصیلات: لیسانس

شماره تماس:09138421083

آدرس ایمیل:

منوچهر نژادوردی
منوچهر نژادوردیکارشناس فنی و فروش استان خراسان

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:09190309920

آدرس ایمیل:

سعید وطنی
سعید وطنیکارشناس فنی و فروش گلستان

تحصیلات: لیسانس

شماره تماس:09112709608

آدرس ایمیل:

حسن رمضانی
حسن رمضانیکارشناس فنی و فروش اصفهان

تحصیلات: فوق لیسانس

شماره تماس:09134569859

آدرس ایمیل:

مسعود کارگر
مسعود کارگرکارشناس فنی و فروش استان های فارس و بوشهر

تحصیلات: دکتری

شماره تماس:09173929894

آدرس ایمیل: