فروشگاه

/فروشگاه
به فروشگاه ردسا خوش آمدید!
 • Trust Combi

  تومان
  تراست کمبی ترکیب متعادلی از کلیه عناصر کم مصرف مورد نیاز گیاهان به صورت کلات کاملا پایدار EDTA + نیتروژن + اسیدهای آمینه آزاد است همچنین این محصول در رفع سریع علایم کمبود عناصر کم مصرف در باغات، گیاهان زراعی و گلخانه موثر است.
 • Trust Zn

  تومان
  تراست روی حاوی ۱۵% روی به صورت کلات Zn-EDTA است. روی سریعا از طریق برگ و ریشه ها جذب شده و در رفع علایم کمبود موثر است و به صورت استفاده مستقیم در آبیاری و برگپاشی بر روی شاخ و برگ قابل استفاده است.
 • Trust Complex

  تومان
  تراست کمپلکس حاوی کلیه عناصر کم مصرف مورد نیاز گیاهان است. در این محصول از کمپلکس اسیدهای آلی و قندی به صورت کلات با عناصر میکرو استفاده شده است. اسیدهای آلی در جذب و انتقال سریع عناصر از طریق برگ و ریشه ها موثر می باشند.
 • Trust NitroZinc

  تومان
  تراست نیتروزینک کود روی مایع + ازت + اسید آمینه است و همچنین مناسب برای تامین عناصر روی و نیتروژن است. این محصول را می توان به صورت برگپاشی بر روی شاخ و برگ، استفاده مستقیم در خاک و همچنین به صورت بذر مال استفاده کرد.
 • Trust K52

  تومان
  تراست پتاسیم حاوی ۴۰% پتاسیم خالص + اسیدهای آمینه است و برای رفع سریع علائم کمبود پتاسیم در محصولات زراعی و باغی توصیه می شود همچنین رنگ گیری و درشت شدن میوه و افزایش مقاومت گیاه به بیماری های گیاهی و تنشهای محیطی مانند خشکی، یخبندان، شوری و… بسیار موثر است.
 • Trust Triple

  تومان
  تراست تریپل یک کود سه گانه حاوی مهمترین عناصر کم مصرف مورد نیاز گیاهان است. تراست تریپل دارای ۵ درصد آهن، ۴ درصد روی و ۳ درصد منگنز به صورت کلات EDTA است. در این محصول از اسید آمینه آزاد برای جذب و انتقال سریع عناصر درون گیاه و رفع سریع علایم کمبود استفاده شده است.
 • Trust CalBor

  تومان
  تراست کلبر حاوی عناصر کلسیم و بر می باشد. این محصول حاوی ۱۶% کلسیم و ۱% بر می باشد. برای جذب و انتقال بهتر این عناصر از اسیدهای آمینه به عنوان کلات کننده استفاده شده است. اسیدهای آمینه در نقل و انتقال بهترو سریع تر کلسیم و بر در اندامهای گیاهی و همچنین مقاومت گیاه به انواع تنشهای محیطی موثر می باشد.
 • Trust Boron

  تومان
  تراست بر حاوی ۱۱ درصد بر به صورت کمپلکس با مونو و دی اتانول آمین است. تراست بر در تمام مراحل رشدی گیاه به صورت استفاده روی شاخ و برگ و با حداکثر دز ۱۰۰۰*۱ قابل استفاده است.
 • Potash Grow

  تومان
  پتاش گرو یک کود ویژه جهت برطرف کردن کمبود سریع پتاسیم در محصولات زراعی و باغات است. این محصول حاوی ۲۹% پتاسیم خالص به همراه اسیدهای آمینه است که در جذب سریع پتاسیم از طریق برگها و خاک موثر می باشد.
 • Sett Gold 4

  نمره 5.00 از 5
  تومان
  کود سوسپانسیون حاوی عناصر ریزمغذی روی، بر و مس و همچنین نیتروژن است. ست گلد۴ در گل انگیزی گیاه و پیشگیری از ریزش گلها در باغات موثر است. ست گلد۴ به صورت برگپاشی و استفاده مستقیم در خاک استفاده می شود.
 • ۳٫۵ Vendura

  تومان
  وندورا ۳٫۵ حاوی ۶% آهن با ایزومر ارتو-ارتو ۳٫۵ و کاملا محلول در آب است. برای رفع و پیشگیری علائم کمبود آهن در محصولات زراعی توصیه می گردد و به صورت استفاده مستقیم در آبیاری و طی دوره کشت محصول قابل استفاده است.
 • ۴٫۸ Vendura

  نمره 5.00 از 5
  وندورا ۴٫۸ حاوی ۶% آهن کلات Fe-EDDHA و با ۴٫۸% ایزومر ارتو-ارتو است. و برای رفع و پیشگیری علائم کمبود آهن در محصولات زراعی و باغی بخصوص در خاکهای با اسیدیته بالا و قلیائی توصیه می گردد.
 • Algeuos 20

  تومان
  آلجیوس ۲۰ حاوی درصد متعادلی از عناصر پر مصرف کم مصرف مورد نیاز گیاه است. آلجیوس ۲۰ غنی شده با عصاره جلبک دریایی Ascophylium Nodosum ، اسید های آمینه، پلی ساکارید و ویتامینها است که در تحریک رشد، گل انگیزی، افزایش مقاومت گیاه به تنشهای محیطی و سوخت و ساز گیاه موثر می باشد.
 • Algeuos Synergy

  تومان
  آلجیوس سینرژی حاوی جلبک های دریائی و عناصر تغذیه ای است این محصول حاوی مقادیر بالائی فسفر ارگانیک و فسفیت پتاسیم است. الجیوس سینرژی در افزایش مقاومت گیاه به انواع بیماری های قارچی و باکتریائی و در تامین انرژی مورد نیاز گیاه در فرایند رشد زایشی موثر است.
 • Algeuos plus

  نمره 2.00 از 5
  تومان
  آلجیوس پلاس حاوی درصد بالائی از پتاسیم و همچنین سایر عناصر تغذیه ای مورد نیاز گیاه است. آلجیوس پلاس غنی شده با عصاره جلبک دریایی، اسیدهای آمینه، پلی ساکارید و ویتامینها است که در تولید گل و همچنین افزایش میزان و کیفیت میوه و سوخت و ساز گیاه موثر می باشد.
 • Algeuos

  تومان
  آلجیوس حاوی محرک رشد گیاه است و حاوی عناصر پر مصرف و کم مصرف مورد نیاز گیاه می باشد. آلجیوس غنی شده با عصاره جلبک دریایی، اسیدهای آمینه، پلی ساکارید و ویتامینها است که در تحریک رشد، تولید گل و میوه و افزایش مقاومت گیاه به تنشهای محیطی موثر می باشد.
 • Botanica 50

  تومان
  بوتانیکا اسید آمینه پودری حاوی ۵۰% اسید آمینه آزاد و ۷% نیتروژن آلی است و می توان قبل و در حین مواجه شدن گیاه با تنشهای محیطی مانند سرمازدگی، شوری، یخبندان، گرما و خشکی استفاده کرد و مقاومت درونی را افزایش داد.
 • FruitFul

  نمره 3.00 از 5
  تومان
  فروت فول یک محصول اختصاصی برای بهبود خواص کمی و کیفی درختان میوه است. حاوی مقادی بالائی از فسفر آلی و پتاسیم است. این محصول برای درشت شدن و افزایش اندازه میوه، رنگ گیری و یکنواختی اندازه میوه است. فروت فول را می توان در تمام مراحل رشدی گیاه بخصوص از ابتدای تشکیل میوه تا قبل از برداشت استفاده کرد.
 • BeeTall

  تومان
  بیتال کود کاملا اختصاصی برای چغندرقند است و برای رشد و توسعه غده، افزایش عیار قند و میزان استحصال قند توصیه می گردد. بیتال از ابتدای دوره رشد تا یک ماه قبل از برداشت محصول به صورت استفاده مستقیم در آبیاری و محلولپاشی روی برگ توصیه می گردد.
 • TOMATIN Color

  تومان
  توماتین کالر کود کاملا اختصاصی برای رنگ گیری و زود رسی گوجه فرنگی است. این محصول حاوی عناصر تغذیه ای، محرکهای رشدی و اسیدهای آمینه است. توماتین کالر از ابتدای تشکیل میوه ها تا درشت شدن و رنگ گیری میوه به صورت محلولپاشی روی برگ توصیه می گردد.
 • Protect 30-20

  تومان
  پروتکت ۲۰-۳۰ مقاوم کننده گیاه در برابر بیماری های قارچی و باکتریائی می باشد. پروتکت ۲۰-۳۰ حاوی ۳۰% فسفر به صورت فسفیت و ۲۰% پتاسیم به همراه برخی از اسیدهای آمینه است که در افزایش مقاومت گیاه به بیماری ها موثر می باشد.
 • Protect PK 40-20

  تومان
  پروتکت ۲۰-۴۰ مقاوم کننده گیاه در برابر بیماری های قارچی و باکتریائی است. حاوی ۴۰% فسفر به صورت فسفیت + ۲۰% پتاسیم و همچنین ۳% اسیدآمینه آزاد است و برای پیشگیری و کنترل بیماری های قارچی و باکتریائی توصیه می گردد.
 • Protect PZn

  تومان
  پروتکت روی مقاوم کننده گیاه در برابر بیماری های قارچی و باکتریائی است. حاوی ۲۰% فسفر به صورت فسفیت، ۵% عنصر روی و ۳% اسیدآمینه آزاد است و برای پیشگیری و کنترل مهمترین بیماری های قارچی و برخی از بیماری های باکتریائی توصیه می گردد.
 • Protect PCa

  تومان
  پروتکت کلسیم حاوی فسفر به صورت یون فسفیت و کلسیم است. این محصول در افزایش توان دفاعی گیاه در برابر بیماری های قارچی و همچنین ترمیم بافتهای آلوده به قارچ موثر است. پروتکت کلسیم در زخم های گیاه تجمع یافته و باعث بهبود آنها می شود.
 • ALCORNIN

  نمره 5.00 از 5
  تومان
  الکورنین یک محصول کاملا تخصصی برای پیشگیری و کنترل بیماری های قارچی و باکتریائی در باغات، گلخانه و محصولات زراعی است. آلکورنین برای افزایش مقاومت گیاه به بیماری های باکتریائی نظیر شانکر باکتریائی، آتشک درختان سیب و گلابی و گموز مرکبات مورد استفاده است.
 • Humic Strong S

  تومان
  حاوی هیومیک و فولویک اسید به صورت پودر کاملا محلول در آب قابل استفاده به صورت استفاده مستقیم در سیستم آبیاری، چالکود و آب کشت یا هیدرویونیک است.
 • Humic Strong L

  تومان
  حاوی اسید هومیک و اسید فولویک (۲۰%) + پتاسیم + اسیدهای آمینه است. هیومیک استرانگ در اصلاح سریع اسیدیته خاک و بهبود جذب عناصر غذایی از خاک موثر است.
 • نوع ویژه ای از اسیدهای هومیک و فولویک به صورت پلت به همراه پتاسیم است. با قدرت انحلال بسیار بالا و ۱۰۰% خالص عاری از مواد نامحلول می باشد و در محصولات زراعی به صورت قبل از کشت، به صورت سرک در طی فصل رشد و در باغات به شکل چالکود پای درخت و قراردادن در زیر قطره چکان ها قابل استفاده است.
 • QualiMax Foliar

  تومان
  کوالی مکس فولیار کود کامل حاوی ترکیب متعادل عناصر پر مصرف ” ۱۸-۱۸-۱۸″ و عناصر کم مصرف می باشد. در این محصول از انواع محرکهای رشدی شامل اسیدهای آمینه، ویتامین ها، پلی ساکارید و … برای جذب و تاثیر گذاری بیشتر در استفاده از کود به صورت برگپاشی استفاده شده است.
 • QualiMax CN

  تومان
  کوالی مکس نیترات کلسیم (۲۶٫۵+۰+۰-۱۵) کود نیترات کلسیم گرانول کاملا محلول در آب است. حاوی ۱۵% نیتروژن و ۲۶٫۵% کلسیم می باشد. این محصول کاملا عاری از کلر، سدیم و سایر عناصر مضر بوده و به راحتی در سیستم کشت هیدروپونیک و استفاده مستقیم در آب آبیاری قابل استفاده است.
 • QualiMax NOP

  تومان
  کوالی مکس نیترات پتاسیم حاوی ۱۴% نیتروژن + ۴۶% پتاسیم است و مناسب برای تامین پتاسیم و ازت مورد نیاز گیاهان در اوائل دوره رشدی است.
 • QualiMax SOP

  تومان
  کوالی مکس سولفات پتاسیم ۵۲-۰-۰ کود سولفات پتاسیم کاملا اسیدی و محلول در آب می باشد و مناسب برای تامین پتاسیم و گوگرد مورد نیاز گیاهان است.
 • QualiMax MKP

  تومان
  کوالی مکس مونو پتاسیم فسفات حاوی ۵۲% فسفر و ۳۴% پتاسیم کاملا محلول در آب است. از این محصول می توان در تمام مراحل رشدی گیاه برای تامین عناصر مزبور به ویژه در دوره تولید و برداشت محصول استفاده کرد.
 • QualiMax UP

  تومان
  کوالی مکس اوره فسفات دارای ۱۸% ازت به فرم اوره و ۶۲% اسید فسفریک می باشد . این محصول دارای خواص کاملا اسیدی است که برای اصلاح آب و خاکهای شور و همچنین باز شدن نازلهای آبیاری در باغات بسیار مناسب می باشد.
 • QualiMax 20-20-20

  تومان
  کوالی مکس ۲۰-۲۰-۲۰ به همراه گوگرد + منیزیم + اسیدهای آمینه + هومیک اسید + عناصر میکرو به صورت کلات EDTA است یک کود کاملا محلول در آب و مناسب برای استفاده به صورت خاکی + برگپاشی و استفاده مستقیم در سیستم کشت هیدروپونیک.
 • QualiMax 10-52-10

  تومان
  کوالی مکس ۱۰-۵۲-۱۰ به همراه گوگرد + منیزیم + اسیدهای آمینه + هومیک اسید + عناصر میکرو با کلات کاملا پایدار است. یک کود کاملا محلول در آب و مناسب برای استفاده به صورت خاکی + برگپاشی و استفاده مستقیم در سیستم کشت هیدروپونیک است.
 • QualiMax 15-5-30

  تومان
  کوالی مکس ۳۰-۵-۱۵ به همراه گوگرد + منیزیم + اسیدهای آمینه + هومیک اسید + عناصر میکرو با کلات کاملا پایدار است. کاملا محلول در آب و مناسب برای استفاده به صورت خاکی + برگپاشی و استفاده مستقیم در سیستم کشت هیدروپونیک است.
 • QualiMax 12-12-36

  تومان
  کوالی مکس ۳۶-۱۲-۱۲ به همراه گوگرد + منیزیم + اسیدهای آمینه + هومیک اسید + عناصر میکرو با کلات کاملا پایدار است. یک کود کاملا محلول در آب و مناسب برای استفاده به صورت خاکی + برگپاشی و استفاده مستقیم در سیستم کشت هیدروپونیک است.
 • Bacilar

  نمره 1.00 از 5
  تومان
  باسیلار حاوی عصاره حاصل از فعالیت باکتریها و قارچ های مفید است. این عوامل محیط اطراف ریشه را کلونیزه کرده و اجازه نفوذ قارچ های بیماری زای را نخواهد داد. باسیلار همچنین حاوی اسیدهای آمینه، ویتامین ها، عناصر تغذیه ای و سایر عواملی است که در تحریک و فعال کردن رشد و توسعه ریشه ها و همچنین افزایش فعالیت میکروارگانیسم های محیط ریشه موثر خواهد بود.